19.9.2016

Pevné linky & internet – Agro-NET.cz

Aktuální nabídka pevných linek a datových služeb:

Vážení zákazníci, na této stránce naleznete aktuální nabídku datových tarifů pro služby pevných linek. V případě že potřebujete jiný balíček nebo upravit stávající neváhejte kontaktovat naše obchodní zástupce. Věříme, že vaše potřeby budeme schopny naplnit.

 

Internetové přípojky pevných linek:

Jedná se o kabelovou přípojku s pevným připojením do sítě internetu. Přípojka funguje bez potřeby zřizovat pevnou linku. Pokud přecejen pevnou linku potřebujete není problém zřídit tuto službu včetně pevné nebo IP linky. Jedná se o klasické připojení kanceláří nebo domácností které dobře znáte. Výhodou implementace přes OneNet řešení je automatické přidělení pevné IP adresy která Vám usnadňí připojení z jakéhokoliv místa ve světě k počítačové síťi vaší organizace.

Pevný internet Vodafone/UPC

Kabel 50 Mbps Profi
Kabel 200 Mbps Profi
Kabel 350 Mbps Profi

132 Kč/měsíčně
184 Kč/měsíčně
217 Kč/měsíčně

Kabel 500 Mbps Profi
Kabel 1000 Mbps Profi

317 Kč/měsíčně
413 Kč/měsíčně

Datové tarify ADSL/VDSL

ADSL 16 Mbps bez pevné linky
+ pevná linka

330 Kč/měsíčně
10 Kč/měsíčně

VDSL 20 Mbps bez pevné linky
+ IP pevná linka

351 Kč/měsíčně
10 Kč/měsíčně

Když pevné připojení nelze aplikovat?

Pokud je v požadované lokalitě problém připojení k pevné síťi máme pro Vás připraveno řešení. Jedná se o alternativu pevné přípojky která je schopna plně nahradit konektivitu do sítě internet. Jedná se o Wifi hotspot od společnosti Vodafone. Pokud je tedy oblast pokryta 4G signálem ale pevná ústředna neumožní připojení dalšího uživatele není potřeba klesat na mysli.

 Bezkabelové připojení k internetu

Připojení kabel Plus (4G)

330 Kč/měsíčně

  • pronájem modemu
    Huawei B310

1 Kč/měsíčně

  • FUP – 60 GB pouze na stream videa
  • Rychlost download 8 Mbps
  • Rychlost upload 4 Mbps
  • 24 hodinový dohled

Ceny bez DPH. Cena za datových tarifů se dá vždy upravit podle využití ze strany zákazníka. Kombinací různých produktů šetří zákazník až třetinu nákladů na internetové přípojky. Rádi Vám zpracujeme nabídku která naše tvrzení potvrdí.

 

Volání v ČR z pevný linek (domácí volání):

Níže uvedené ceny platí pro vnitrostátní volání. Při více pevných linkách lze zřídit pobočkové ústředny, automatické přesměrování v době nepřítomnosti. Vnitropodnikové zkratkové volání či přebírání hovorů přímo z ústředny. Všechny tyto výhody Vám přináší nový systém IP telefonie.

Volání z ČR do zahraničí
 

pevná linka <–> pevná linka

0.50 Kč/min

Volání v rámci VPN 0.00 Kč/min
pevná linka <–> mobilní telefon

0.50 Kč/min

SMS

0.50 Kč/ks

 

Volání do zahraničí (roamingová zóna 1):

Mezinárodní volání je u naší korporace zvýhodněno 70% slevou na volání. Níže uvedené ceny platí pro roamingovou zónu č. 1. U ostatních roamingových zón je potřeba ceny volání ověřit a nastavit. Pro nacenění služeb mimo roamingovou síť 1 prosím kontaktujte obchodního zástupce.

Volání z ČR do zahraničí
 

pevná linka <–> pevná linka

0,90 Kč/min

SMS

1,00 Kč/ks

pevná linka <–> mobilní telefon

2,21 Kč/min

MMS

9,50 Kč/ks

Cena za volání do zahraničí z pevných či IP linek je přímo úměrná vytížení (objemu provolaných minut). Jakmile navýší naše klientala poptávku po minutách do zahraničí budeme vyjednávat množstevní slevy. Věříme, že i u volání do zahraničí dosáhneme 70% slevy jako u ostatních služeb.

 

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.