19.9.2016

Datové tarify – Agro-NET.cz

Aktuální nabídka mobilních a pevných datových služeb:

Vážení zákazníci, na této stránce naleznete aktuální nabídku datových tarifů pro mobilní služby a služby pevných linek. V případě že potřebujete jiný balíček nebo upravit stávající neváhejte kontaktovat naše obchodní zástupce. Věříme, že vaše potřeby budeme schopny naplnit.

 

Sdílený internet pro firmy.

Sdílené datové tarify slouží pro potřeby firem kde není nutné každému zaměstnanci přidělovat samostatný tarif s objemem dat internetu. Firmě stačí zvolit jeden datový balíček a určit zaměstnance kteří z něj mohou čerpat. Firma tedy platí pouze jeden paušál a záleží jen na ní koho nechá čerpat data. Oblíbená je služba u řidičů jako sdílené data pro navigační systémy.

Sdílený datový tarif
– mobilní
 Datový limit
GB
Maximální počet SIM
– bližší popis služby
 Cena balíčku
hromadný sdílený internet
standart 4G – LTE v ČR
15 GB 40 SIM
datový tarif 2G, 3G, 4G – LTE
499 Kč/měsíčně
hromadný sdílený internet
standart 4G – LTE v ČR
20 GB 60 SIM
datový tarif 2G, 3G, 4G – LTE

735 Kč/měsíčně

hromadný sdílený internet
standart 4G – LTE v ČR
30 GB 120 SIM
datový tarif 2G, 3G, 4G – LTE

1470 Kč/měsíčně

hromadný sdílený internet
standart 4G – LTE v ČR
40 GB 160 SIM
datový tarif 2G, 3G, 4G – LTE

1960 Kč/měsíčně

Speciální datové tarify:

Speciální datové tarify slouží pro aplikace třetích stran. Nejčastější využítí je pro výrobní sféru, kamionovou dopravu a sledování GPS. Další možností je využití v alarmech, domovních systémech, dálkovém ovládání topení či výrobních celků. V současné době připravujeme datové tarify pro obsluhu výtahů. Níže uvedené ceny platí pro použití v ČR. U roamingových zón je potřeba ceny datových tarifů ověřit a nastavit. Pro nacenění služeb mimo ČR kontaktujte obchodního zástupce.

Speciální M2M tarify

M2M tarif data 5 MB

25 Kč/měsíčně

M2M tarif data 20 MB

40 Kč/měsíčně

Internetové přípojky pevných linek:

Nakonec samozřejmá nabídka – služby pevného připojení. Jedná se o kabelovou přípojku s pevným připojením do sítě internetu. Přípojka funguje bez potřeby zřizovat pevnou linku. Pokud přecejen pevnou linku potřebujete není problém zřídit tuto službu včetně pevné nebo IP linky. Jedná se o klasické připojení kanceláří nebo domácností které dobře znáte. Výhodou implementace přes OneNet řešení je automatické přidělení pevné IP adresy která Vám usnadňí připojení z jakéhokoliv místa ve světě k počítačové síťi vaší organizace.

Datové tarify pevných linek

ADSL 16 Mbps bez pevné linky

330 Kč/měsíčně

VDSL 20 Mbps bez pevné linky

351 Kč/měsíčně

Pevná linka

10 Kč/měsíčně

IP pevná linka

10 Kč/měsíčně

Když pevné připojení nelze aplikovat?

Pokud je v požadované lokalitě problém připojení k pevné síťi máme pro Vás připraveno řešení. Jedná se o alternativu pevné přípojky která je schopna plně nahradit konektivitu do sítě internet. Jedná se o Wifi hotspot od společnosti Vodafone. Pokud je tedy oblast pokryta 4G signálem ale pevná ústředna neumožní připojení dalšího uživatele není potřeba klesat na mysli.

 Bezkabelové připojení k internetu

Připojení kabel Plus (4G)

330 Kč/měsíčně

  • pronájem modemu
    Huawei B310

1 Kč/měsíčně

  • FUP – 60 GB pouze na stream videa
  • Rychlost download 8 Mbps
  • Rychlost upload 4 Mbps
  • 24 hodinový dohled

Cena za datových tarifů se dá vždy upravit podle využití ze strany zákazníka. Kombinací různých produktů šetří zákazník až třetinu nákladů na internetové přípojky. Rádi Vám zpracujeme nabídku která naše tvrzení potvrdí.

 

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.