5.9.2016

O nás

klas


Společnost AgroZETA servis s.r.o.
vznikla jako nová společnost zabývající se obchodní činností se zemědělskými komoditami. Hlavním obchodním artiklem při založení byl obchod s řepkou olejnou a následnými produkty s řepkou spojenými. Vzhledem k navýšení poptávek našich zákazníků o rozšíření spolupráce jsme od 1.9.2007 rozšířily rozsah našich služeb na kompletní produkci zemědělských družstev a zpracovatelských společností.

Mimo obchodní činnosti poskytujeme našim zákazníkům i kompletní servis spojený se zemědělskou produkcí. Naše nabídka zahrnuje především vyčištění a dosušení produktů, uskladnění, chemická ochrana a možnost balení (pytlování, bagování).

zemedelstvi

V roce 2009 jsme začali poskytovat službu GPS Monitoringu pro zemědělská družstva s cílem optimalizace osevních plánů. Řídící jednotky satelitního monitoringu byly montovány hlavně do zemědělských strojů. Vzhledem k výborným výsledkům byl systém postupně rozšiřován pro použití i v dopravním odvětví. Hlavním úkolem bylo eliminovat „ztráty“ zemědělských komodit při svozu z polí. S přibývající legislativou jsme upravili satelitní monitoring i pro potřeby podkladů dotačních titulů a propojení mapových podkladů s LPIS standarty. Nyní je již systém schopen být plně zapojen do zemědělské činnosti ve všech fázích živočišné výroby. Samostatnou kapitolou byl vývoj GPS sledování strážných zemědělských objektů. Využití GPS satelitního sledování strážných bylo nakonec aplikováno i v době telení (kontrola docházky pracovníka ke skotu).

gps1gps2gps3

V roce 2014 jsme se rozhodli zhodnotit naše zkušenosti v oblasti satelitního monitoringu a naše služby jsme nabídli široké veřejnosti. V této chvíli tedy zastřešují naše služby kompletní problematiku satelitního dohledu. Jsme rádi, že je o naše služby zájem a těšíme se přízni našich zákazníků.

V roce 2016 dále pokračujeme v rozšířování našich služeb. Založili jsme korporátní společnost u operátora mobilních služeb Vodafone. Sdružením více než stovky společností vznikla silná skupina která využívá naplno výhody společného nákupu mobilních a datových služeb. Přinášíme tedy našim partnerům nejlevnější volání a internet.

nabidka-komplet

Výhody služeb

VPN
Díky hlasové privátní síti (VPN) si celá firma volá bez ohledu na to, jaké koncové zařízení používá. At už mají mobil, pevnou linku nebo softwarový telefon. Například nahrávání hovoru je nyní možné i na mobilním telefonu.

Jedna faktura za všechny služby
Všechny služby naleznete jednoduše a přehledne na jedné faktuře.

Bezkonkurenční firemní péce
K dispozici je Vám vlastní obchodní zástupce a specialista osobní péče.

Datové tarify pro pravidelné používání
Vyberte si datový tarif pro mobil, tablet ci notebook. Využijte pripojení k nejvetší síti rychlého internetu v ČR, at už jste na internetu začátecník, nebo chcete být online na každém kroku. Datové tarify lze čerpat i formou „bez kabelu“. Wifi připojení pres službu LTE s pokrytím 99 % České republiky.

Agro-NET.cz pro zemědelství
Agro-NET.cz je ideálním rešením komplexní firemní komunikace jak pro zemědelce, tak pro družstva i velké agropodniky. Kromě výhodného volání si tak můžete vybrat ze široké nabídky doplňkových a datových služeb pro chytré a efektivnější podnikání. Navrhneme Vám řešení na míru přesne dle Vašich potřeb.

Kolik to stojí?
Připojení do korporace nabízíme našim zákazníkum zdarma. Stejně tak nejsou zpoplatňovány žádné úkony týkající se změny, blokace či nastavení změn na Vašem účtu u společnosti Vodafone. Jediným poplatkem je 2400 Kc/rok administrativní poplatek.

Děkujeme všem našim stávajícím zákazníkům za spolupráci a rádi přivítáme i Vás mezi spokojené klienty systému Agro-NET.cz

 

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.